Η θέση ΒΟΗΘΟΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΥ /ΟΔΗΓΟΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΒΟΗΘΟΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΥ /ΟΔΗΓΟΣ από την εταιρεία SAVE YOUR FEET

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Ασπρόπυργος

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία SAVE YOUR FEET στα πλαίσια της  ανάπτυξής  της,   αναζητά για την αποθήκη της στον Ασπρόπυργο την  ακόλουθη θέση εργασίας

ΒΟΗΘΟ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΥ /ΟΔΗΓΟΣ

Αρμοδιότητες :

  • Παραλαβή προϊόντων
  • Ταξιθέτηση και τακτοποίηση της αποθήκης
  • Προετοιμασία/συσκευασία των παραγγελιών και των επιστροφών
  • Συνδρομή στα δρομολόγια της εταιρείας (παραδόσεις, παραλαβές, εξωτ.εργασίες)

Γνώσεις – Προσόντα

  • 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Εχέμυθος, συνεπής και οργανωτικός χαρακτήρας
  • Προτίμηση κάτοικος γύρω περιοχών

Προσφέρονται:

  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Εργάτης - Εργάτρια Ασπρόπυργος ΑΦΟΙ ΤΖΕΖΑΝΑ Ε.Π.Ε / COVER
Εργάτης Παραγωγής Ασπρόπυργος Vitex
ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία
Αποθηκάριος Αθήνα Ανώνυμη Εταιρία
Warehouse Team Leader Αθήνα Unilog A.E
Αποθηκάριοι Αχαρνές WABI BEAUTY