Η θέση Αρχιτεκτων,μηχανικος , διακοσμητης , σχεδιαστης έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Αρχιτεκτων,μηχανικος , διακοσμητης , σχεδιαστης

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Athina

Περιγραφή Θέσης

Ζητείται Ατομο με ειδικοτητα και εμπειρια σε ξενοδοχεια,εστιαση.
Αρχιτέκτονας,μηχανικος,διακοσμητης - Interior Designer,3d visualizer.
Το αρχιτεκτονικό γραφείο gd επιθυμεί να προσλάβει αρχιτέκτονα/ισα για μόνιμη απασχόληση.
Προσόντα & προυποθέσεις:
- πτυχίο
- 4+ χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας σε αρχιτεκτονικό γραφείο
- άριστη γνώση 2D+3D προγραμμάτων: Rhino, AutoCAD, 3D Studio Max, Vray
-αριστη γνωση κατασκευαστικου σχεδιου
- γραφιστικές ικανότητες σε προγράμματα Photoshop, Illustrator, In design, PowerPoint

-Παρεχονται υψηλο\ες αποδοχες ,bonus παραγωγικοτητας,εξελιξη.
Παρακαλούμε στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα συνοδευμένο απαραίτητα από δείγμα δουλειάς σας στο mail [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Απαραίτητα Προσόντα

Κωδικός αναφοράς

n/a