Η θέση ΑΝΑΖΗΤΟΥΝΤΑΙ 11 ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΝΕΟ PROJECT MARKETING έχει αποθηκευτεί.

ΑΝΑΖΗΤΟΥΝΤΑΙ 11 ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΝΕΟ PROJECT MARKETING από την εταιρεία PRIDE MARKETING

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Athina

Περιγραφή Θέσης

Λόγω ανάπτυξης και επέκτασης των δραστηριοτήτων της και μετά από απαίτηση μεγάλου εταιρικού πελάτη  , καταξιωμένη εταιρία ζητά να στελεχώσει νέο τμήμα marketing με 11 υποψήφιους ως 35 ετών.

Οι ενέργειες της προσανατολίζονται στον κλάδο του Marketing και αναλαμβάνει την διεξαγωγή των διαφημιστικών καμπανιών για λογαριασμό   σπουδαίων  πελατών στον τομέα των υπηρεσιών.

Η εταιρία παρέχει

  • Ξεκάθαρες ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης για τους πιο φιλόδοξους
  • Πλήρη κατάρτιση και  επαγγελματική εκπαίδευση
  • Δελεαστικές αμοιβές
  • Δυνατότητα ταξιδιών σε Ελλάδα και Εξωτερικό
  • Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον

Αρμοδιότητες

  • Υποστήριξη στην υλοποίηση των  διαφημιστικών προγραμμάτων και των προωθητικών ενεργειών
  • Αύξηση αναγνωσιμότητας  του πελάτη
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Οι άμεσα ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι , όπως αποστείλατε πλήρες ανανεωμένο βιογραφικό σημείωμα στο e-mail: tolis@pridemarketing.gr  με κωδικό θέσης DAA09.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Βασικές γνώσεις στον τομέα του Marketing

Κωδικός αναφοράς

DAA 09