Η θέση ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ / ΤΕΧΝΙΤΡΙΑ ΝΥΧΙΩΝ έχει αποθηκευτεί.

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ / ΤΕΧΝΙΤΡΙΑ ΝΥΧΙΩΝ από την εταιρεία IDOLO BEAUTY & SPA SALON

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Thessaloniki

Περιγραφή Θέσης

Το Idolo Salon, day spa 5* στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, μέλος του Idolo Consulting beauty & spa, αναζητά συνεργάτες για την κάλυψη της θέσης:

Αισθητικός

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Δωρεάν εκπαίδευση πάνω στα πρωτόκολλα της Germaine de Capuccini
  • Συνεχής εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος σχολής αισθητικής
  • Ανάλογη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη
  • Εμπειρία σε θεραπείες προσώπου και σώματος, μάλαξη και αποτρίχωση
  • Άριστες γνώσεις στην περιποίηση νυχιών (manicure / pedicure απλό και ημιμόνιμο)
  • Άριστη ενημέρωση γύρω από τις νέες τάσεις στο συγκεκριμένο αντικείμενο
  • Ενθουσιώδης προσωπικότητα με άριστο πνεύμα συνεργασίας με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας
  • Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Ηλικία έως 35 ετών

Κωδικός αναφοράς

n/a