Η θέση Α΄ - Β΄ - Γ΄ Μάγειρας έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Α΄ - Β΄ - Γ΄ Μάγειρας

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Χαλκίδα

Περιγραφή Θέσης

Βιομηχανία τροφίμων στην περιοχή Χαλκίδας ζητά Α΄ - Β΄ - Γ΄ Μάγειρα.

Προσόντα / προϋποθέσεις:
• Δίπλωμα τουριστικής ή μαγειρικής σχολής.
• Τριετή εμπειρία κατά προτίμηση σε ξενοδοχείο ή εστιατόριο 4 ή 5 αστέρων με υψηλά πρότυπα.
• Καλή γνώση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στην κουζίνα σύμφωνα με τις πολιτικές και διαδικασίες HACCP με υπευθυνότητα για την τήρηση τους στην καθημερινή λειτουργία.

Παροχές:
• Αποδοχές ανάλογες των προσόντων
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Προοπτική εξέλιξης
• Συνεχής εκπαίδευση
• Στέγη για εργαζόμενο εκτός έδρας

Κωδικός αναφοράς

Μάγειρας

Όμοιες Θέσεις

Υπάλληλος Γραφείου Αθήνα COVER-ΑΦΟΙ ΤΖΕΖΑΝΑ
CLINICAL PROJECT MANAGER Chalandri Creative Pharma Services S.A
Senior Procurement Manager Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Business/Financial Analyst Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Marine (Civil) Tendering Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
AutoCAD Designer (Technical Office) Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V
Marine Foremen (MENA) Αθήνα Archirodon Group N.V
Technical Office Civil Engineer Aghia Paraskevi Archirodon Group N.V