Η θέση Άνοιγμα Νέας Θέσης σε εταιρεία Πωλήσεων έχει αποθηκευτεί.

Άνοιγμα Νέας Θέσης σε εταιρεία Πωλήσεων από την εταιρεία Εταιρεία Πωλήσεων

Πλήρης Απασχόληση
Thessaloniki

Περιγραφή Θέσης

Εταιρία πωλήσεων με έδρα την Θεσσαλονίκη, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της νέο/νέα έως 30 ετών, για μόνιμη συνεργασία με προοπτικές οικονομικής και επαγγελματικής εξέλιξης. Παράλληλα, προσφέρεται συνεχή εκπαίδευση με δυνατότητα πιστοποίησης σε ένα σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον.

Για τη συμμετοχή στη διαδικασία πλήρωσης της θέσης οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να αποστείλουν το βιογραφικό τους μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου έως 8/11/2019.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων:

- Άμεση διαθεσιμότητα

- Ηλικία 23 έως 30 ετών

- Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ (θα εκτιμηθεί ως επιπλέον προσόν)

Κωδικός αναφοράς

KV231