Για εργοδότες
Ελαιοχρωματιστής / Painter
ΠύλοςΤοποθεσία
Πύλος
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΕργάτεςΚατηγορία θέσης
Εργάτες

Το Mandarin Oriental, Costa Navarino  βρίσκεται στη νοτιοδυτική ακτή της Πελοποννήσου, ένα από τα πιο παρθένα και μαγευτικά τοπία της Μεσογείου, και 45 λεπτά οδικώς από το Διεθνές Αεροδρόμιο της Καλαμάτας.

Το παραθαλάσσιο θέρετρο αποτελεί μέρος του βιώσιμου προορισμού θέρετρου της Costa Navarino, ενός καθιερωμένου τουριστικού προορισμού που περιλαμβάνει άλλα 3 θέρετρα. Αποτελείται από 99 δωμάτια, συμπεριλαμβανομένων 48 βίλες με πισίνα, όλα με εξωτερικές βεράντες και θέα στη θάλασσα, μαζί με πέντε εστιατόρια και μπαρ.

Το Mandarin Oriental, Costa Navarino είναι ένα αποκλειστικό καταφύγιο - θέρετρο στην Ελλάδα, που προσφέρει τον καλύτερο πολυτελή τρόπο ζωής. Το Mandarin Oriental, Costa Navarino διαφοροποιείται από άλλα θέρετρα μέσω μιας άψογης εκτέλεσης σε συνδυασμό με την προσφορά δημιουργικών κατά παραγγελία εμπειριών προσαρμοσμένων στα μέτρα κάθε επισκέπτη. Το εξαιρετικό προσωπικό θα ευχαριστήσει πραγματικά και θα ικανοποιήσει κάθε επισκέπτη με τις υποδειγματικές Υπηρεσίες Θρυλικής Ποιότητας, που δίνουν έμφαση στην αίσθηση του τόπου αναμεμειγμένη με την ανατολίτικη κληρονομιά μας.

Ο Ελαιοχρωματιστής είναι υπεύθυνος για την ασφάλεια και την άνεση όλων των συναδέλφων και επισκεπτών του Mandarin Oriental, Costa Navarino και για τη λειτουργία, το βάψιμο και τη συντήρηση και επισκευή όλων των ξενοδοχειακών εγκαταστάσεων.

Καθήκοντα & Αρμοδιότητες:
• Κατανόηση όλων των εταιρικών και ξενοδοχειακών πολιτικών και τυποποιημένων διαδικασιών λειτουργίας.
• Ο Κώδικας Δεοντολογίας της MOHG απαιτεί όλες οι επιχειρηματικές δραστηριότητες και επιχειρηματικές αποφάσεις να συμμορφώνονται με το γενικό δίκαιο, με όλους τους κανόνες, κανονισμούς και άλλες απαιτήσεις.
• Προετοιμασία επιφανειών βαφής πλένοντας τοίχους, επισκευάζοντας τρύπες ή αφαιρώντας παλιά χρώματα.
• Ανακάτεμα, ταίριασμα και εφαρμογή κατάλληλων χρωμάτων και άλλων φινιρισμάτων σε διάφορες επιφάνειες.
• Διαχείριση, σχεδιασμός και προετοιμασία των εργασιών με αποτελεσματικό και τακτοποιημένο τρόπο.
• Προετοιμασία του περιβάλλοντα χώρου, καλύπτοντας με πανί ή πλαστικό για την αποφυγή ακαταστασιών και λεκέδων.
• Ανταπόκριση σε αιτήματα επισκευής.

Προσόντα / Εμπειρία:
• Εμπειρία ως ελειοχρωματιστής.