Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΛΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ

Η ΕΤΑΙΡΕΊΑ ΤΕΧΑΝ ΑΒΕΕ, πρωτοπόρος εταιρεία περιβαλλοντικής διαχείρισης και ανακύκλωσης , επιθυμεί να προσλάβει :

Υπαλλήλους λειτουργίας  Πολυμηχανημάτων Ανακύκλωσης προηγμένης τεχνολογίας.

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Επιθυμητό Πτυχίο ΕΠΑΛ, ΙΕΚ ή ΤΕΙ, κατά προτίμηση μηχανολογίας ή ηλεκτρολογίας
  • Επιθυμητή η γνώση Αγγλικών
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας

Αρμοδιότητες

  • Εργασίες λειτουργίας και επιτήρησης των μηχανημάτων ανακύκλωσης υψηλής τεχνολογίας που έχουν εγκατασταθεί σε διάφορες περιοχές του Λεκανοπεδίου Αττικής.
  • Εξυπηρέτηση των Ανακυκλωτών με κατάλληλες οδηγίες

Παροχές

  • Ικανοποιητική αμοιβή
  • Μόνιμη σταθερή εργασία πλήρους απασχόλησης
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Εκπαίδευση στη λειτουργία των πολυμηχανημάτων

Ρέθυμνο
πριν ένα μήνα
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία