Για εργοδότες
ΟΔΗΓΟΣ-X VAN
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρία HELL GREECE LTD με έδρα στον Ασπρόπυργο , αναζητά :

ΟΔΗΓΟ XVAN

Περιγραφή θέσης:

· Εκτέλεση Δρομολογίων Παράδοσης παραγγελιών

· Συμμετοχή στην προετοιμασία παραγγελιών (picking)

· Φορτωση/εκφόρτωση εμπορευμάτων

· Συνεργασία με το προσωπικό της αποθήκης και τον υπεύθυνο.

Απαραίτητα προσόντα:

· Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή σε περιβάλλον αποθήκης

· Ομαδική εργασία και οργανωτικές δεξιότητες

· Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

· Λευκό ποινικό μητρώο

· Δίπλωμα οδήγησης Β’ Κατηγορίας

· Πολύ καλό επίπεδο επικοινωνίας

· Υπευθυνότητα και Αξιοπιστία

Η εταιρεία προσφέρει:

· Άριστο εργασιακό περιβάλλον

· Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών και ανταμοιβών

· Συμμετοχή σε ομαδικό ασφαλιστήριο συμβόλαιο

· Πλήρης Απασχόληση

· Σταθερός μισθός με συνέπεια στη μισθοδοσία

· Άμεση πρόσληψη με σύμβαση αορίστου χρόνου

Σε όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί πλήρης εμπιστευτικότητα.

Ασπρόπυργος
πριν ένα μήνα