Για εργοδότες
Call Agents - Τηλεφωνητές

Έχεις ταλέντο στην τηλεφωνική επικοινωνία;

Θέλεις να ασχοληθείς με κάτι διαφορετικό και ουσιαστικό βοηθώντας ταυτόχρονα και στη προστασία του περιβάλλοντος;

Θέλουμε να σε γνωρίσουμε!

Μεγάλη εταιρεία στο χώρο της ανακύκλωσης επιθυμεί να προσλάβει Call Agents – Τηλεφωνητές για την προώθηση του προγράμματος της σε επιχειρήσεις και οργανισμούς τοπικής αυτοδιοίκησης.

Κύριες Αρμοδιότητες:

· Τηλεφωνική Ενημέρωση για τα προγράμματα επιβράβευσης ανακυκλώσιμων υλικών της εταιρείας

· Προγραμματισμός ραντεβού για την επίσκεψη εξειδικευμένου συμβούλου ανακύκλωσης.

Απαραίτητα Προσόντα:

· Καλή επικοινωνία

· Ευχάριστη προσωπικότητα

· Διάθεση για εργασία

· Απαραίτητη προϋπηρεσία σε τηλεφωνικές πωλήσεις ή εξυπηρέτηση πελατών

Προσφέρονται:

· Άμεση πρόσληψη

· Part-time πρωινό ωράριο

· 5ημερη εργασία (Δευτέρα – Παρασκευή)

· Πλήρης εκπαίδευση

· Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

· Δυνατότητες εξέλιξης

Στείλε μας το βιογραφικό σου τώρα!

#greencity

Αθήνα
πριν ένα μήνα
Με κάποια εμπειρία
Μερική απασχόληση