Για εργοδότες
ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Μεγάλο ξενοδοχειακό συγκρότημα στην Χαλκιδική αναζητά καμαριέρες για τη θερινή περίοδο 2024

Καμαριέρα

Καθήκοντα

  • Καθαρισμός και τακτοποίηση των δωματίων, διαδρόμων και κοινόχρηστων χώρων
  • Έλεγχος της σωστής λειτουργίας: φώτων, τηλεόρασης, κλιματισμού κ.λπ.
  • Ενημέρωση για τα απολεσθέντα, τυχόν φθορές, ελλείψεις και βλάβες
  • Διαρκής ενημέρωση και συνεργασία με την προϊσταμένη ορόφων

Απαραίτητα προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα προσανατολισμένη στην εξυπηρέτηση και ικανοποίηση του πελάτη
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσεγμένη εμφάνιση

Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, η εταιρία μας προσφέρει:

  • εποχική απασχόληση
  • ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • άριστες συνθήκες εργασίας και επαγγελματικό περιβάλλον
  • διατροφή, στέγαση για τους μη διαμένοντες στην περιοχή
  • δυνατότητες εξέλιξης και σταδιοδρομίας

Aποστολή βιογραφικού στην ηλεκτρονική διεύθυνση:

Hotel_Recruit_Halkidiki@outlook.com

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ
Κασσάνδρα