Για εργοδότες
Κωδ:ΣΕΡΒΙΣ ΕΛΟΥΝΤΑ
ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ / ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ (ELOUNDA ILION 4*)
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Επιθυμούμε να εντάξουμε στο δυναμικό του ξενοδοχείου μας ELOUNDA ILION 4* στην Ελούντα Λασιθίου:

Σερβιτόρες / Σερβιτόρους

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες:

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο Σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Καλή γνώση αγγλικών (προφορικά)
  • Η καλή γνώση μιας δεύτερης ξένης γλώσσας (γερμανικά, γαλλικά) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια και οργάνωση
  • Ικανότητα σωστής επικοινωνίας
  • Εστίαση στην ικανοποίηση των πελατών και στην παροχή υπηρεσιών υψηλής ποιότητας
  • Επαγγελματική συμπεριφορά

 Καθήκοντα και αρμοδιότητες:

  • Εργασίες εστιατορίου και εξυπηρέτησης πελατών
  • Ακολουθεί τις οδηγίες του προϊστάμενου
  • Συνεργάζεται αρμονικά με την ομάδα του σέρβις
  • Τηρεί τους κανόνες για την ατομική υγιεινή

 Προσφέρονται:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Γεύματα εντός του ξενοδοχείου
  • Διαμονή εντός του ξενοδοχείου (εάν απαιτείται)
  • Επαγγελματικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλλουν την αίτησή τους για να έχουν την ευκαιρία να εργαστούν σε ένα ευχάριστο και υποστηρικτικό περιβάλλον, σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία του ξενοδοχειακού κλάδου.

Όλες οι υποβληθείσες αιτήσεις και πληροφορίες θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας και σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

Άγιος Νικόλαος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή