Για εργοδότες
Α' Μάγειρας - Οία Σαντορίνης
ΟίαΤοποθεσία
Οία
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Ενδεικτικές αρμοδιότητες θέσης:

  • Προετοιμασία του μενού σύμφωνα με τα πρότυπα και τις οδηγίες του Executive Chef
  • Άριστη γνώση διαχείρισης πρώτης ύλης
  • Διατήρηση καθαρής και τακτοποιημένης κουζίνας
  • Συμμόρφωση με τις διατροφικές οδηγίες και τους κανόνες υγιεινής

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος σχολής μαγειρικής τέχνης
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5*
  • Καλή γνώση τεχνικών μαγειρικής
  • Γνώση και εφαρμογή των προτύπων διαχείρισης τροφίμων (ISO & HAACP Regulations)
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας

Επιθυμητά προσόντα:

  • Εργασιακή εμπειρία στην Σαντορίνη
  • Θετική στάση
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρουμε:

  • Διατροφή στο Staff Restaurant
  • Διαμονή στα εξοπλισμένα και άνετα Staff Houses (ένας συγκάτοικος maximum)
  • Μετακίνηση με σύγχρονα transfers
  • Εξαιρετικό κλίμα εργασίας με κέντρο τον άνθρωπο (εταιρικοί διαγωνισμοί και εταιρικές επιβραβεύσεις, ''Employee of the Month'' και ''Employee of the Year'')
  • Κάλυψη μέρους του εισιτηρίου για την άφιξη και την αναχώρηση από τη Σαντορίνη
  • Bonus Τέκνου και Bonus Γάμου (εάν γίνεις γονιός ή παντρευτείς κατά τη διάρκεια της συνεργασίας μας)
  • Δωρεάν πρόσβαση σε Εκπαιδεύσεις και Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Παρακαλούμε για την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας  ή διαβατηρίου

Οία
Με μεγάλη εμπειρία
Εποχιακός/ή