Για εργοδότες
Συντηρητής - Πάρος
Company logo - click to visit company page
251-500
Τουρισμός / Ξενοδοχεία
ΠάροςΤοποθεσία
Πάρος
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

                                                 Η Empiria Group αναζητεί

                                    για τα ξενοδοχεία της στην Πάρο

                                                             Συντηρητή

Ο Όμιλος Empiria Group διαθέτει, διαχειρίζεται και λειτουργεί μοναδικά πολυτελή ξενοδοχεία και βίλες, μέλη των brands της Luxury Collection και της Design Hotels της Marriott International, σε κορυφαίους προορισμούς της Ελλάδας και πιο συγκεκριμένα στην Σαντορίνη, την Πάρο και την Πελοπόννησο. Για περισσότερα από 30 χρόνια και με τη συνεισφορά μιας ομάδας που αριθμεί πάνω από 300 άτομα, η κινητήριος δύναμή μας είναι η δημιουργία χώρου για να ελευθερωθεί η χαρά μέσα από μοναδικές εμπειρίες φιλοξενίας. Επιλέγουμε να πιστεύουμε στη χαρά και να επενδύουμε σε αυτή, δημιουργώντας χώρο για υπηρεσίες υψηλού επιπέδου, δυναμικές συνεργασίες και ευκαιρίες για τους ανθρώπους μας. Στην Empiria Group, ο στόχος μας είναι να είμαστε ηγέτες και πρωτοπόροι στην τέχνη της φιλοξενίας. Συνεργαζόμαστε με επαγγελματίες που επιδιώκουν και έχουν τη δύναμη να αναβαθμίζουν την εμπειρία φιλοξενίας και δημιουργούμε χώρο για ξεχωριστές στιγμές, όπου η χαρά ανθεί σε όλες τις εκφάνσεις της και η ελληνική φιλοξενία πηγαίνει σε νέα επίπεδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας:

  • Γνώσεις ηλεκτρολογικών-υδραυλικών εγκαταστάσεων και επισκευές βλαβών
  • Καθημερινή συντήρηση πισίνας
  • Καθημερινή παρακολούθηση εκκρεμοτήτων συντήρησης / βλαβών
  • Γενικές επισκευές εργασίες συντήρησης κτιριακών υποδομών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις ηλεκτρολογικών-υδραυλικών εγκαταστάσεων
  • Γνώσεις συντήρησης πισίνας
  • Οργανωτικό και ομαδικό πνεύμα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή και διατροφή
  • Άριστο και επαγγελματικό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης

Στην Empiria Group είμαστε υπερήφανοι που προάγουμε Ίσες Ευκαιρίες Απασχόλησης ανεξάρτητα από τη φυλή, το χρώμα, την εθνικότητα, τη θρησκεία, το φύλο, την ηλικία, την αναπηρία ή τον σεξουαλικό προσανατολισμό.

Πάρος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή