Για εργοδότες
Καμαριέρα/Καθαρίστρια
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Καθήκοντα

  • Φροντίδα, καθαριότητα και επιμέλεια εσωτερικών και εξωτερικών χώρων του ξενοδοχείου.
  • Καθαριότητα και τακτοποίηση δωματίων πελατών.
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στην εργασία.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Αντίστοιχη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων.
  • Θετική διάθεση, επαγγελματισμός και υπευθυνότητα.
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας.

Παρέχονται:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη δεξιοτήτων
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Διαμονή και διατροφή
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

Αποστολή βιογραφικού με πρόσφατη φωτογραφία

hr@eloundabeach.gr

Λάβετε υπόψη ότι λόγω του αριθμού των απαντήσεων που λαμβάνουμε, θα επικοινωνήσουμε μόνο με όσους υποψηφίους επιθυμούμε να πάρουμε συνέντευξη ενώ η ημερομηνία λήξης αποστολής βιογραφικών ενδέχεται να αλλάξει χωρίς προηγούμενη ειδοποίηση.

Άγιος Νικόλαος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή