Για εργοδότες
Assistant Operations Manager
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΣίφνοςΤοποθεσία
Σίφνος
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Το ξενοδοχείo Verina Astra στην Σίφνο επιθυμεί να προσλάβει για την σεζόν 2024

Στόχος μας είναι να ενισχύσουμε την δυναμική μας ομάδα, προσφέροντας αυθεντική φιλοξενία και υπηρεσίες υψηλού επιπέδου.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Καθημερινή διαχείριση όλων των διαδικασιών που αφορούν την λειτουργία του ξενοδοχείου
  • Συντονισμός και επίβλεψη της καθημερινής λειτουργίας όλων των τμημάτων του ξενοδοχείου
  • Δημιουργία θετικών σχέσεων και επικοινωνίας με το προσωπικό
  • Διασφαλίζει την παροχή υπηρεσιών υψηλού επιπέδου και φιλοξενίας στους καλεσμένους
  • Παρακολούθηση και διασφάλιση πως οι υπηρεσίες που έχουν ζητηθεί παρέχονται σύμφωνα με τις επιθυμίες του πελάτη
  • Χρησιμοποιεί όλα τα διαθέσιμα μέσα για την συνεχή βελτίωση των υπηρεσιών, του προσωπικού και του καταλύματος
  • Συνεχής έλεγχος και διασφάλιση πως τα δωμάτια και οι κοινόχρηστοι χώροι του ξενοδοχείου παραμένουν καθαροί και λειτουργούν σύμφωνα με τα πρότυπα υγιεινής  και ασφάλειας
  • Αισθητή και ηγετική παρουσία σε όλους τους χώρους του ξενοδοχείου
  • Έγκαιρη ανταπόκριση σε παράπονα πελατών και διασφάλιση της επίλυσης τους
  • Εργάζεται με ευελιξία και επαγγελματισμό

Προσόντα και δεξιότητες:

  • Εξαιρετική γνώση της αγγλικής γλώσας σε προφορικό και γραπτό επίπεδο
  • Χρειάζεται να διαθέτει εξαιρετικές διαπροσωπικές ικανότητες
  • Ισχυρή εργασιακή ηθική
  • Πρέπει να χαρακτηρίζεται από προσωπικά κίνητρα
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και εκτέλεση πολλών εργασιών ταυτόχρονα
  • Χρειάζεται να έχει στοιχεία ενός καλού παίχτη μιας ομάδας (teamplayer).

Τι να περιμένεις από εμάς:

  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Φιλικό και επαγγελματικό περιβάλλον
  • Διατροφή και διαμονή
  •  Όροι και πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων / προϋπηρεσίας
  • Δυνατότητα ανάπτυξης, εξέλιξης και μακροχρόνιας συνεργασίας

Σίφνος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή