Για εργοδότες
Α’ Μάγειρας
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

H εταιρεία Ξενοδοχεία Λούης ΑΕ με πολυετή παρουσία στον τουρισμό και μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες στον χώρο, σε Ελλάδα και Κύπρο, επιζητά να ενταχθούν στην ομάδα της, συνεργάτες, για το ξενοδοχείο της στην περιοχή της Μυκόνου ONCE IN MYKONOS:

                                                               Α’ Μάγειρας

Καθήκοντα

  • Ετοιμασία συνταγών σύμφωνα με το συνταγολόγιο και την καθοδήγηση του chef
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων και ενημέρωση για παραγγελίες αγαθών
  • Έλεγχος των ημερομηνιών λήξης και έγκαιρη χρήση προϊόντων
  • Βελτιστοποίηση διαδικασίας μαγειρέματος με προσοχή στην ποιότητα και στο κόστος
  • Εκπαίδευση και συντονισμός της ομάδας στην κουζίνα
  • Συνεχής εφαρμογή προτύπων υγιεινής και ασφάλειας
  • Διατήρηση καθαρής στολής, προσεγμένης εμφάνισης και προσωπικής υγιεινής
  • Συνεργασία με την ομάδα κουζίνας ώστε να διατηρείται ένα ομαλό και φιλικό κλίμα

Προσόντα

  • Ενθουσιώδης και φιλική προσωπικότητα
  • Αντίστοιχη εμπειρία σε ξενοδοχείο ή εστιατόριο ξενοδοχείου
  • Πτυχίο/δίπλωμα σχολής μαγειρικής

ΠΑΡΟΧΕΣ

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Αξιοπρεπής Διαμονή και πλήρης Διατροφή  ( ακόμα και στο ρεπό του εργαζομένου)
  • Εργασιακή ασφάλεια σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο όμιλο με παρουσία σε Ελλάδα και Κύπρο
  • Ασφάλιση και εργασιακές παροχές.

Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας.

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Α’ Μάγειρας
Μύκονος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή