Για εργοδότες
Κωδ:Service Advisor
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Αντιπροσωπεία αυτοκινήτων ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση νέο συνεργάτη  με όρεξη, διάθεση, δυναμικό, με πάθος για το αυτοκίνητο στην θέση του Τεχνικού Συμβούλου.

Προσόντα: Απαραίτητες μηχανολογικές γνώσεις, πελατοκεντρική προσέγγιση, επαγγελματική συνέπεια και υπευθυνότητα, απαραίτητη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών, επιθυμητή προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, πολύ καλή γνώση αγγλικών.

Αρμοδιότητες : Διερεύνηση των αναγκών του πελάτη, καθημερινή επικοινωνία με τους πελάτες, υποστήριξη του πελατολογίου επιλύοντας απορίες για τεχνικά ζητήματα, επεξήγηση εργασιών service στους πελάτες, συνεχής εκπαίδευση στις νέες τεχνολογίες.

H εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό, πλήρη ασφάλιση, ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης, συνεχείς εκπαίδευση.

Γαλάτσι