Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ

Η εταιρία Migato ΑΕ που δραστηριοποιείται  στο χώρο της υπόδησης αναζητά για να εντάξει στο δυναμικό της  Πωλητή  Χονδρικής με έδρα την Αθήνα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ηλικία έως 45 ετών
  • 5 -8 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον τομέα πωλήσεων
  • Τίτλος σπουδών επιθυμητός
  • Γνώση Η/Υ
  • Αποτελεσματικότητα στην επίτευξη στόχων
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ομαδικότητα
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Αντικείμενο Εργασίας - Καθήκοντα

  • Ανάπτυξη και διατήρηση πελατολογίου.
  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων υψηλού επιπέδου και κατανόηση των αναγκών των πελατών.
  • Συνεχής βελτίωση της εξυπηρέτησης πελατών και την εξεύρεση βέλτιστων λύσεων.

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο & Lap top
  • Πλήρης κάλυψη εξόδων μετακίνησης

Διαρκής εκπαίδευση εντός της εταιρίας από εξειδικευμένα στελέχη

Άγιος Δημήτριος
πριν 12 μέρες