Για εργοδότες
Σύμβουλος Πώλησης Ηλεκτρολογικού Υλικού - Φωτισμού(Αττική)
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
πριν 10 μέρες

Κύριες αρμοδιότητες 

Η άριστη εξυπηρέτηση των πελατών σύμφωνα με τις προδιαγραφές και την πολιτική της εταιρείας.
Η επίτευξη των στόχων πωλήσεων του καταστήματος και η συνεχής ανάπτυξη του
Η διατήρηση της επάρκειας των προϊόντων
Η παροχή των απαιτούμενων πληροφοριών και πρακτικών λύσεων σχετικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρείας.

Προσόντα

Προϋπηρεσία στις πωλήσεις με παρόμοιο αντικείμενο  
Γνώση ηλεκτρολογικού υλικού ή φωτισμού θα συνεκτιμηθεί
Οργάνωση, υπευθυνότητα και επαγγελματισμός
Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
Προσανατολισμός στην επίτευξη των στόχων
Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας  

Παροχές 

Σύμβαση πλήρους απασχόλης
5ημερη εργασία (8ωρών), συνεχές ωράριο
Υψηλές μηναιαίες αποδοχές και bonus επιτευξης στόχων.
Συνεχής εκπαίδευση στα προϊόντα τεχνολογίας
Δυνατότητες εξέλιξης και αναβάθμισης της θέσης εργασίας

 

Σχετικά tags
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Σύμβουλος Πώλησης Ηλεκτρολογικού Υλικού - Φωτισμού(Αττική)
Αθήνα
πριν 10 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση