Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ

 Η TECHNORAN A.E., (www.technoran.gr), με σταθερή ανοδική πορεία στο χώρο  της  πληροφορικής & των ταμειακών συστημάτων, ενισχύοντας την φιλοσοφία για επένδυση σε ανθρώπινο δυναμικό, ζητά πωλητή χονδρικής για την εφαρμογή της εμπορικής πολιτικής της εταιρείας.

Αρμοδιότητες:
•    Πώληση των ανωτέρω συστημάτων της εταιρείας (www.technoran.gr),
•    Διαχείριση και διατήρηση υφιστάμενου πελατολογίου της εταιρείας
•    Χαρτογράφηση της αγοράς και ανάπτυξη του πελατολογίου
•    Χτίσιμο μακροχρόνιων συνεργασιών
•    Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των τάσεων της αγοράς

Απαιτούμενα προσόντα:
•    Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων στον κλάδο της τεχνολογίας απαραίτητη
•    Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ ανάλογης κατεύθυνσης θα εκτιμηθεί
•    Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
•    Δίπλωμα οδήγησης β’ κατηγορίας
•    Δυνατότητα ταξιδίων απαραίτητη
•    Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
•    Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων και ανάληψης πρωτοβουλιών
•    Μεθοδικότητα και συνέπεια
•    Επαγγελματική συμπεριφορά και ήθος

Η εταιρία προσφέρει:
•    σταθερή απασχόληση
•    σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
•    προοπτικές εξέλιξης
•    συνεχή εκπαίδευση σε νέα προϊόντα
•    μισθό και μπόνους

Αποστολή βιογραφικών στο apappa@technoran.gr

Αθήνα
πριν 13 μέρες