Για εργοδότες
Κωδ:Πωλητής / Πωλήτρια
Πωλητής / Πωλήτρια Χονδρικής ΠΑΤΡΑΣ ( Έδρα: ΕΤΑΙΡΙΑΣ Αθήνα )
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Η εταιρία FAME ITS FASHION που δραστηριοποιείται στο ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΙΔΩΝ ΚΑΛΩΠΙΣΜΟΥ & ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΦΡΟΝΤIΔΑΣ στο χώρο των supermarket (μεγάλης και μικρής αγοράς) αναζητά δυναμικούς και προσανατολισμένους προς τα αποτελέσματα Πωλητές σε Επαρχία Πάτρα

Τι αναζητούμε;

Συνεργάτη δυναμικό με ομαδικό πνεύμα και πάθος για τις πωλήσεις.

Να έχει άνεση στη γραπτή και προφορική επικοινωνία.

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Εμπειρία σε παρόμοια θέση.
  • Ικανότητα προώθησης και ανάπτυξης πωλήσεων και επίτευξης αποτελεσμάτων
  • Ικανότητα ομαδικής εργασίας, επαγγελματισμός, συνέπεια και προσήλωση στο αποτέλεσμα
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας, διαπροσωπικών σχέσεων και διαπραγμάτευσης
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ (e-mail, excel, word)
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου

Καθήκοντα:

• Προώθηση και πώληση προϊόντων σε νέους και υφιστάμενους πελάτες

• Διερεύνηση και κατανόηση των αναγκών των πελατών και προτάσεις κατάλληλων προϊόντων

• Διαχείριση του υπάρχοντος πελατολογίου

• Ανάπτυξη νέου πελατολογίου και σημείων πώλησης

Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ικανοποιητικό ποσοστό (15%) αποδοχών / Βonus επίτευξης στόχων
  • ΙΧ εταιρικό αυτοκίνητο,tablet
  • Ιδιωτική Ιατροφαρμακευτική Περίθαλψη (σε περίπτωση που επιθυμούν.
  • Δυνατότητα εργασίας και επαγγελματικής εξέλιξης σε μία εταιρεία με εξαιρετική προοπτική και άριστο εργασιακό περιβάλλον
Αθήνα
πριν ένα μήνα
Με κάποια εμπειρία
Συμβόλαιο / Ελεύθερος επαγγελματίας / Αυτοαπασχολούμενος/η