Για εργοδότες
Τεχνολόγος Ηλεκτρολόγος Συντήρησης

Τα κύρια καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν :

Μέριμνα καλής λειτουργίας του εξοπλισμού και των εγκαταστάσεων του εργοστασίου

Εποπτεία & έλεγχος των υφισταμένων υποδομών και συστημάτων

Εκτέλεση εργασιών διασφάλισης της εύρυθμης και αποδοτικής λειτουργίας των ηλεκτρικών μερών του εξοπλισμού

Άμεση διάγνωση και επίλυση βλαβών

Συμμετοχή στις εργασίες προληπτικής συντήρησης, βάσει των τεχνικών αναγκών και του προγράμματος συντήρησης του εργοστασίου. Προτάσεις βελτίωσης της διαδικασίας συντήρησης

Σύνταξη Αναφορών Συντήρησης και προληπτικών εργασιών στον ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων. Ενημέρωση του προϊσταμένου Ηλεκτρολογικής Συντήρησης

Τήρηση των κανόνων Ασφάλειας και Υγείας του εργοστασίου

Απαραίτητα Προσόντα

Πτυχίο Τεχνολόγου Ηλεκτρολόγου Μηχανικού

Δυνατότητα ανάγνωσης, κατανόησης & ενημέρωσης ηλεκτρολογικού σχεδίου

Γνώση αγγλικών και χρήσης Η/Y

Προϋπηρεσία επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη

Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις

Ισχυρές δεξιότητες ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων

Οργανωτικές Ικανότητες

Πνεύμα ομαδικότητας & συνεργασίας

Παροχές

  • Σύγχρονο, Δυναμικό και Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτική Ασφάλιση Υγείας
  • Συνεχής εκπαίδευση και επιμόρφωση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Εξασφαλισμένη μεταφορά από και πρός την εγκατάσταση
Οινόφυτα
πριν 9 μέρες