Υπάλληλος τμήματος διαχείρισης ακινήτων (Facility Management Officer)
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Από τεχνική εταιρεία, με μεγάλη δραστηριότητα στον χώρο διαχείρισης ακινήτων, ζητείται μηχανικός οποιασδήποτε ειδικότητας ή απόφοιτος οικονομικών σχολών ή απόφοιτος σχολών διοίκησης επιχειρήσεων για στελέχωση του τμήματος Facility Management. Πρόκειται για εργασία πλήρους απασχόλησης σε χώρο γραφείων στο Παγκράτι. Θα εκτιμηθεί πρότερη εμπειρία.

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη του τμήματος διαχείρισης ακινήτων
  • Παρακολούθηση χρονοδιαγραμμάτων, καταγραφή δεδομένων και δημιουργία τακτικών αναφορών
  • Διαχείριση λογαριασμών ΟΚΩ
  • Επικοινωνία με δημόσιες υπηρεσίες
  • Συντονισμός αυτοψίας και επιθεωρήσεων ακινήτων για ενέργειες συντήρησης, καθαρισμού και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Γνώσεις Office
  • Εξαιρετικές οργανωτικές δεξιότητες & ικανότητα προγραμματισμού και συντονισμού εργασιών
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων & ευελιξία
  • Ικανότητα συνεργασίας και επικοινωνίας με τρίτα μέρη

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συμμετοχή σε ομαδικό πρόγραμμα ασφάλισης υγείας
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Αθήνα