Για εργοδότες
Συγκολλήτης
πριν 12 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρεία Antipollution που δραστηριοποιείται ενεργά στον κλάδο της ναυτιλίας και κατέχει πολυετή εμπειρία στην υποδοχή και διαχείριση αποβλήτων, ζητά να προσλάβει άμεσα για πλήρη απασχόληση Συγκολλητή. Η έδρα της θέσης είναι στο Νέο Μώλο Δραπετσώνας.

Συγκολλητής

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Σχεδίαση, κατασκευή και επισκευή ειδικών κατασκευών και κοντέινερ
  • Συντήρηση και επισκευή των συγκολλημένων κατασκευών όπου απαιτείται
  • Επιδιόρθωση αμαξώματος, υπερκατασκευών και βιομηχανικών οχημάτων
  • Συγκόλληση μεταλλικών κατασκευών χρησιμοποιώντας τις κατάλληλες τεχνικές συγκόλλησης
  • Μελέτη των τεχνικών σχεδιαστικών προδιαγραφών για κάθε έργο
  • Εφαρμογή προληπτικών μέτρων ασφαλείας
  • Έλεγχος της ποιότητας της συγκόλλησης

Απαιτούμενα προσόντα για τη θέση:

  • Απαραίτητη κατοχή πτυχίου συγκόλλησης με μηχανές ΜΙG ΚΑΙ MMA.
  • Γνώσεις μεταλλουργικών και μεταλλικών κατασκευών
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Κάτοχος μεταφορικού μέσου και διπλώματος Β’ κατηγορίας
  • Συνεπής, συνεργάσιμος, επικοινωνιακός

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ομαδικό συμβόλαιο ιδιωτικής ασφάλειας
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Συγκολλήτης
Δραπετσώνα