Για εργοδότες
Κωδ:HL012022
RECRUITER

Αναζητούμε Recruiter, για τη Διεύθυνση Ανθρώπινου δυναμικού στις εγκαταστάσεις μας στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου, στη Θεσσαλονίκη.

Ο/Η Recruiter συμβάλλει στη διαχείριση  των λειτουργιών της Διεύθυνσης Ανθρώπινου Δυναμικού.

Κύρια Καθήκοντα

  • Συμμετοχή στον σχεδιασμό και την εφαρμογή του συστήματος προσλήψεων που ευθυγραμμίζεται με τους εταιρικούς στόχους.
  • Συνεργασία με όλες τις διευθύνσεις για τον εντοπισμό αναγκών και τη σύνταξη λεπτομερών περιγραφών θέσεων εργασίας και κριτηρίων πρόσληψης.
  • Προσδιορισμός και εφαρμογή αποτελεσματικών μεθόδων στελέχωσης
  • Δημοσίευση θέσεων εργασίας και εξέταση των αιτήσεων, επιλέγοντας τους κατάλληλους υποψηφίους.
  • Δημιουργία και επίβλεψη των διαδικασιών πρόσληψης και προσαρμογής των νέων συναδέλφων στο εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνεργασία με τον υπεύθυνο προσλήψεων, κατά διαδικασία της οικονομικής προσφοράς, προτείνοντας μισθολογικά εύρη, προνόμια, ημερομηνίες έναρξης.
  • Συμμετοχή σε Ημέρες Καριέρας .

 Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ, ιδανικά διοίκησης ανθρώπινου δυναμικού ή σχετικής σχολής
  • Χρήση μέσων κοινωνικής δικτύωσης
  • Δεξιότητες ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Διαχείριση βάσεων δεδομένων
  • Γνώσεις ψηφιακής επικοινωνίας.
  • Πολύ καλή χρήση Microsoft Office (Excel, Word)
  • Εργασιακή εμπειρία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση

Τι προσφέρουμε

  • Πλήρη απασχόληση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής & μισθολογικής εξέλιξης
  • Ιδιωτική ασφάλεια
  • Συνεχή εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Δωρεάν μετακίνηση εργαζομένων με εταιρικά μέσα
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας

 Εάν θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας Μπάρμπα Στάθης, στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο : hr@barbastathis.com

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
RECRUITER
Εχέδωρο
πριν 11 μέρες