Για εργοδότες
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΕΛΕΤΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης

MP ILLUMINATION  ( www.mpillumimation.com) αναζητεί στέλεχος ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΕΛΕΤΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ με

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Συμμετοχή στην εκπόνηση μελετών και προσφορών φωτισμού
  • Δημιουργία παρουσιάσεων προτάσεων φωτισμού
  • Αναζήτηση και καθορισμός τεχνικών προδιαγραφών φωτιστικών σωμάτων
  • Σύνταξη οικονομικών προσφορών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Αρχιτέκτονα/Διακοσμητή/Designer/Μηχανικού
  • Πολύ καλός χειρισμός σχεδιαστικών προγραμμάτων και επεξεργασίας εικόνων (AutoCad, Relux/Dialux, Photoshop)
  • Δημιουργία δισδιάστατων και φωτορεαλιστικών απεικονίσεων
  • Οποιαδήποτε περαιτέρω γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων 2D ή 3D θα εκτιμηθεί όπως inventor , solidworks , sketchup ,twimotion ,3ds max)
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Microsoft (Outlook, Word, Excel, Powerpoint)
  • Kαλός χειρισμός της αγγλικής γλώσσας
  • Δυναμισμός και ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών

Παροχές:

  • Μισθός και ασφάλιση πλήρους απασχόλησης
  • Σταθερό ωράριο εργασίας.
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Επιμορφωση
Χαϊδάρι