Για εργοδότες
Beach Manager - 91 Athens Riviera
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Η Domes Resorts και το επιτυχημένο εστιατόριο Barbarossa ταξιδέυουν μαζί στην Αθήνα και αναζητουν Beach Manager για το νέο πολυτελές Glamping και Members Club «91 Athens Riviera» στην περιοχή της Βούλας.

Καθήκοντα

  • Υπεύθυνος για τη συνολική λειτουργία της παραλίας του ξενοδοχείου.
  • Οργάνωση και εποπτεία της υποδομής της παραλίας.
  • Παροχή καθοδήγησης και εκπαίδευσης για την ασφαλή λειτουργία και την ποιότητα της εξυπηρέτησης.
  • Διατήρηση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών στην παραλία.
  • Ανταπόκριση σε ειδικές ανάγκες των πελατών και επίλυση πιθανών προβλημάτων.
  • Διασφάλιση της ασφαλούς χρήσης της παραλίας από τους πελάτες.
  • Παρακολούθηση των περιβαλλοντικών πτυχών της παραλίας.

Requirements

 Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση των πτυχών ασφάλειας στη θάλασσα και των προτύπων εξυπηρέτησης πελατών θα θεωρηθεί προσόν
  • Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της αγγλικής και προαιρετικά μιας δεύτερης ξένης γλώσσας
  • Ανάλογη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ξενοδοχεία πολυτελείας ή σε αντίστοιχη θέση σε υπηρεσίες εστίασης
  • Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσεγμένη εμφάνιση, καθαριότητα
  • Προσανατολισμένος-η στην εξυπηρέτηση και την ικανοποίηση του πελάτη

Benefits

Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, προσφέρουμε

  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων
  • Δυνατότητες ανάπτυξης μέσα σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση

Domes Resorts is an equal opportunity employer, all applications will be treated in strict confidentiality.

Only suitable candidates will be contacted.

Αθήνα