Για εργοδότες
Κωδ:CVS_IOA24
CVS_IOANNINA

Η Βιομηχανία Φαρμάκων ΒΕΝΝΕΤΤ μια δυναμικά αναπτυσσόμενη και αξιόπιστη ελληνική φαρμακευτική εταιρεία που εστιάζει στην ανάπτυξη και παρασκευή γενοσήμων φαρμακευτικών προϊόντων και συμπληρωμάτων διατροφής.

Αναζητά Επιστημονικούς Συνεργάτες για την ενίσχυση του Τμήματος Πωλήσεών της γραμμής CVS στην περιοχή των Ιωαννίνων .

Αρμοδιότητες:

  • Ενημέρωση για τα προϊόντα CVS & τις θεραπευτικές εξελίξεις
  • Συλλογή πληροφοριών για την αγορά και τον ανταγωνισμό
  • Επίτευξη των στόχων πωλήσεων

Βασικά προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Φαρμακευτικής, Βιολογίας ή συναφούς επιστημονικού πεδίου
  • 3ετή ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ σε πωλήσεις στο φαρμακευτικό κλάδο
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα και ατομικά

Προσφέρουμε :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρη ιατροφαρμακευτική κάλυψη, εταιρικό κινητό & αυτοκίνητο
  • Ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε μια ηθική και υπεύθυνη εταιρεία
  • Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη με δυνατότητες εξέλιξης
Ιωάννινα
πριν 13 μέρες