Για εργοδότες
In-pharmacy promoter
Company logo - click to visit company page
51-100
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η εταιρεία VICAN Α.Ε, η οποία δραστηριοποιείται στον φαρμακευτικό χώρο πάνω από 45 χρόνια, ζητά να προσλάβει άμεσα,

ΈδραΑθήνα

(Κωδικός Θέσης: PR02)

Αρμοδιότητες:

  • Διενέργεια promo στα σημεία πώλησης με βάση το πλάνο προώθησης προϊόντων και σύνταξη της αναφοράς επισκέψεων
  • Ενημέρωση των πελατών με στόχο την παροχή πληροφοριών σχετικά με τα προϊόντα της εταιρίας και την αποτελεσματικότητά τους
  • Διασφάλιση της ικανοποίησης των πελατών μέσω της σωστής εξυπηρέτησης ανάλογα με τις ανάγκες τους και διατήρησης άριστων σχέσεων

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτος/η ανώτατης ή ανώτερης σχολής (ΑΕΙ, ΤΕΙ ή αντίστοιχου ιδρύματος εξωτερικού, ΙΕΚ), πτυχίο Νοσηλευτικής ή σχολής Αισθητικής θα συνεκτιμηθεί
  • Εμπειρία σε προωθήσεις – πωλήσεις
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και παρουσίασης
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ: περιβάλλον Windows (MS Office, Internet)
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Δυνατότητα ταξιδιών εντός Ελλάδος
  • Χωρίς στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό, tablet και bonus επίτευξης στόχων. Ευχάριστο εργασιακό κλίμα και δυνατότητες Εκπαίδευσης & Ανάπτυξης σε ένα σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.

Αποστολή βιογραφικών με κωδικό Θέσης PR02 : hr@vican.gr

Μεταμόρφωση