Για εργοδότες
Υπάλληλος Τμήματος Διαγωνισμών
Company logo - click to visit company page
51-100
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 14 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Αρμοδιότητες:

  • Καθημερινή αναζήτηση προκηρύξεων δημόσιων διαγωνισμών μέσω συστημάτων αποδελτίωσης και κυβερνητικών ιστότοπων
  • Ενημέρωση όλων των εμπλεκόμενων τμημάτων για συμμετοχή σε διαγωνισμούς
  • Σύνταξη και υποβολή τεχνικό - οικονομικών προσφορών, σε isupplies, cosmoone κτλ.
  • Τήρηση δικαιολογητικών εγγράφων, για συμμετοχή σε διαγωνισμούς του Δημοσίου
  • Επίβλεψη μέχρι και την ολοκλήρωση των διαγωνισμών και επικοινωνία των αποτελεσμάτων στα αρμόδια τμήματα

Προφίλ υποψηφίου:

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ( Οικονομικής κατεύθυνσης)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση και εμπειρία στη χρήση του MS Office
  • Γνώση της νομοθεσίας προμηθειών του Δημοσίου και της διαδικασίας διεξαγωγής των διαγωνισμών
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 1 έτος, κατά προτίμηση σε ιατρικό κλάδο
  • Επιθυμητή η γνώση της πλατφόρμας διαχείρισης του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (ΕΣΗΔΗΣ)

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Ακεραιότητα, εμπιστευτικότητα, ομαδικότητα
  • Ανεπτυγμένες οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα τήρησης αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητα ανάπτυξης και εξέλιξης
  • Σύγχρονο & φιλικό περιβάλλον εργασίας

Αν θέλετε να γίνετε κι εσείς μέλος της ομάδας μας μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας.

Αθήνα