Για εργοδότες
Ιατρικός αντιπρόσωπος (Νότια προάστια Αττικής)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
16-50
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Η SYNVIVA ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΕΠΕ με πολυετή παρουσία στο χώρο των φαρμακευτικών ειδών και OTC ζητά επιστημονικό συνεργάτη με έδρα την Αττική, για την προώθηση των προϊόντων της σε οδοντίατρους

Αρμοδιότητες :

  • Επιστημονική ενημέρωση σε οδοντίατρους και κλινικές στην περιοχή ευθύνης του, συγκεκριμένα στον τομέα των Νοτίων προαστίων
  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Συγκέντρωση, σύνθεση και ανάλυση πληροφοριών για την περιοχή ευθύνης
  • Συμμετοχή σε συνέδρια και εκπαιδευτικά σεμινάρια
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός έδρας

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Δυναμική προσωπικότητα με ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες και έμφαση στην επίτευξη στόχων, αντοχή κι ευελιξία στην αντιμετώπιση προκλήσεων σε μία έντονα ανταγωνιστική αγορά.
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε πωλήσεις για τουλάχιστον 2 έτη
  • Πτυχίο Ανώτατης ή Ανώτερης Σχολής  θα θεωρηθεί επιπλέον  προσόν
  • Γνώσεις χειρισμού H/Y
  • Δίπλωμα οδήγησης - εμπειρία στην οδήγηση

Παροχές εταιρείας :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και επιπλέον bonus επίτευξης στόχων
  • Πρόσθετη Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο και tablet
  • Έξοδα κίνησης κι εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη
Νέα Ιωνία