Για εργοδότες
Collection Manager Assistant

Η Ifansi, μία από τις κορυφαίες εταιρίες χονδρικής πώλησης υφασμάτων, αναζητά έναν/μία δυναμικό/ή και δημιουργικό/ή Collection Manager Assistant για να ενισχύσει την ομάδα της. Αν είσαι παθιασμένος/η για τη μόδα και τα υφάσματα, και επιθυμείς να αναπτύξεις την καριέρα σου σε ένα διαρκώς εξελισσόμενο περιβάλλον, τότε αυτή η θέση είναι για εσένα.

Καθήκοντα:

  • Παρακολούθηση και υποστήριξη της διαμόρφωσης των συλλογών και των προϊοντικών αλλαγών και διασφάλιση της συμφωνίας των φυσικών και ηλεκτρονικών απεικονίσεων της συλλογής (showroom, eshop. ERP, collection books κλπ)
  • Ελέγχος και διαχείριση της απεικόνισης της συλλογής στο online shop B2B.
  • Δημιουργία και διαχείριση του φωτογραφικού αρχείου των ειδών της συλλογής.
  • Επιμέλεια της σωστής λειτουργίας και αξιοποίησης του εταιρικού website και του online shop B2B.
  • Διαχείριση των social media και email marketing.
  • Προγραμματισμός και συντονισμός παραγωγής καρτελών νέων συλλογών.
  • Προετοιμασία εσωτερικής παρουσίασης νέας συλλογής και νέων ειδών.
  • Παρακολούθηση στοιχείων πωλήσεων ειδών για αξιολόγηση και διαμόρφωση προτάσεων.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο σε Κλωστοϋφαντουργία, Μόδα ή Marketing-Επικοινωνία-Digital Marketing.
  • Ενδιαφέρον για τους τομείς της μόδας και του υφάσματος.
  • Εξαιρετική γνώση Η/Υ και ιδανικά προηγούμενη εμπειρία με προγράμματα διαχείρισης εικόνας (π.χ. Photoshop), εμπειρία σε διαχείριση ιστοσελίδων και e-shops και χρήσης ERP
  • Βασικές γνώσεις digital marketing και εμπειρία σε διαχείριση social media & content creation.
  • Εμπορική αντίληψη και προηγούμενη εμπειρία διαχείρισης γκάμας προϊόντων.
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Υπευθυνότητα, ικανότητα οργάνωσης και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου.

Εάν είσαι πρόθυμος να ενταχθείς σε μια δραστήρια ομάδα και να συμβάλεις στην επιτυχία μιας κορυφαίας εταιρίας στον χώρο της μόδας και των υφασμάτων, στείλε το βιογραφικό σου.

 Η Ifansi προσφέρει ένα δυναμικό και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον και ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη και προόδο. Ανυπομονούμε να γνωρίσουμε τους/τις ενδιαφερόμενους/ες υποψηφίους/ες.

Αθήνα
πριν 10 μέρες