Για εργοδότες
Group Brand Manager

Όταν διαλέγουμε τα υλικά μας στην Αρτοβιομηχανία Καραμολέγκος, επιλέγουμε ό,τι πιο αγνό και φυσικό έχει να μας προσφέρει η φύση. Το αλεύρι, το νερό, το αλάτι και το προζύμι, αυτά είναι οι κύριες πρώτες ύλες του ψωμιού μας. Το κύριο συστατικό της επιτυχίας μας ωστόσο είναι οι άνθρωποι μας και η επιλογή τους είναι για εμάς εξίσου σοβαρή υπόθεση.

Στα πλαίσια της δυναμικής μας ανάπτυξης αναζητούμε να προσλάβουμε άμεσα:

Κύρια καθήκοντα :

  • Χάραξη στρατηγικής της μάρκας.

  • Ανάπτυξη στρατηγικής καινοτομίας της μάρκας.

  • Ανάπτυξη νέων προϊόντων.

  • Ανάπτυξη επικοινωνιακής στρατηγικής.

  • Ανάπτυξη επικοινωνίας - περίπου δύο διαφημιστικές καμπάνιες το χρόνο.

  • Χάραξη ψηφιακής επικοινωνίας και εικόνας της μάρκας.

  • Διαχείριση και ανάπτυξη ομάδας (2 direct reports).

  • Διαχείριση της διαφημιστικής δαπάνης και του media plan.

  • Λειτουργεί ως brand ambassador σε όλους τους internal και external stakeholders.

Απαιτούμενα προσόντα - Δεξιότητες :

  • ΑΕΙ / ΤΕΙ με Oικονομική Kατεύθυνση, Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Marketing.
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών στην Oικονομική Eπιστήμη, στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή στο Marketing θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Τουλάχιστον 6-8 χρόνια σε αντίστοιχες θέσεις τμήματος Marketing.
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση MS Office.
  • Αναλυτική και συνδυαστική σκέψη.
  • Ικανότητα οργάνωσης, δημιουργικότητα και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα.
  • Δυναμική προσωπικότητα με ευχέρεια στην επικοινωνία, προσαρμοστικότητα, ομαδικό πνεύμα στην εργασία.

Η εταιρεία παρέχει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών.
  • Πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης.
  • Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη.
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Κουλτούρα που αγκαλιάζει τις νέες ιδέες, στηρίζει την πρωτοβουλία και επιβραβεύει την αποτελεσματικότητα.
Κρωπία
πριν 10 μέρες
Με μεγάλη εμπειρία