Για εργοδότες
Κωδ:PIC0524
Αποθηκάριος (picking)
Company logo - click to visit company page
101-250
Καταναλωτικά Αγαθά και Υπηρεσίες
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρεία ΟΠΤΙΜΑ ΑΕ, που κατέχει ηγετική θέση στον τομέα της εμπορίας τυροκομικών προϊόντων στην Ελλάδα και στο εξωτερικό με τα εμπορικά σήματα ΗΠΕΙΡΟΣ, ΚΑΤΙΚΙ, ΤΑΛΑΓΑΝΙ, KERRYGOLD, ADORO, DIROLLO αναζητά:

                                                   Αποθηκάριο (picker)

Ο ρόλος είναι πλήρους απασχόλησης και θα έχει ως έδρα τα Οινόφυτα όπου βρίσκεται η κεντρική αποθήκη της εταιρείας.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση τους στο χώρο της αποθήκης (συλλογή, εκφόρτωση, σκανάρισμα, τοποθέτηση).
  • Φόρτωση / εκφόρτωση εμπορευμάτων.
  • Οργάνωση και τακτοποίηση αποθήκης.
  • Προετοιμασία παραγγελιών και φόρτωση στα φορτηγά.
  • Τήρηση κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία τουλάχιστον ενός έτους σε αντίστοιχη θέση.
  • Γνώση χειρισμού RF Scanner.
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας.
  • Εργατικότητα – υπευθυνότητα – συνέπεια.
  • Ικανότητα επικοινωνίας.
  • Χειρισμός ανυψωτικού (κλαρκ) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες).

Παρέχονται:

  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας.
  • Ομαδική Ασφάλιση.
  • Προοπτικές εξέλιξης.

Γίνε μέρος της ομάδας μας και στείλε μας το βιογραφικό σου!

Οινόφυτα