Για εργοδότες
Κωδ:WH0523
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ
Company logo - click to visit company page
51-100
Καταναλωτικά Αγαθά και Υπηρεσίες
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η ΜΑΤΑΛΩΝ Α.Ε. είναι μια από τις κορυφαίες εταιρείες στον κλάδο του χαρτοπωλείου.

Καλύπτουμε γεωγραφικά εδώ και 70 χρόνια, ολόκληρη την Ελλάδα, με πάνω από 3.500 ενεργούς πελάτες και περισσότερα από 70 επώνυμα brands στην ελληνική αγορά.

Δραστηριοποιούμαστε στην εισαγωγή και διανομή ειδών γραφής, σχολικών ειδών, οργάνωσης γραφείου, αναλώσιμων και περιφερειακών Η/Υ και ειδών τεχνολογίας.

Θέλοντας να διευρύνουμε την ομάδα μας ζητάμε:

(Κωδ. Θέσης_WH0523)

     Περιγραφή θέσης :

  • Προετοιμασία Παραγγελιών προς αποστολή
  • Συσκευασία προϊόντων και επικόλληση ετικετών

      Προσόντα:

  • Συνέπεια, υπευθυνότητα και επαγγελματισμός
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε εργασία αποθήκης

      Παροχές:

  • Πλήρης σταθερή πενθήμερη πρωινή απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εξτρα παροχές σε μηνιαία βάση
  • Μεταφορά απο και προς Σταθμό Προαστιακού
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης

Ασπρόπυργος