Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ -ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ -
Η Melinen, εταιρία χονδρικής πώλησης λευκών ειδών με έδρα το Περιστέρι, αναζητά νέο μέλος για να στελεχώσει την ομάδα της.

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ - ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ

Κύριες Αρμοδιότητες
  • Καθημερινή συνεργασία με το τμήμα back-office της εταιρείας.
  • Έγκαιρη και σωστή εκτέλεση παραγγελιών
  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων
  • Picking & Packing, συλλογή και συσκευασία παραγγελιών
  • Αναπλήρωση αποθεμάτων

Δευτερεύουσες αρμοδιότητες

  • Διακίνηση και παράδοση παραγγελιών σε πελάτες και μεταφορικές εταιρείες (εντός Αττικής)
  • Έγκαιρη διανομή των προϊόντων της εταιρείας βάση προγράμματος
Απαραίτητα προσόντα ιδανικού υποψηφίου
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Βασική γνώση Η/Υ
  • Οργανωτικές δεξιότητες και προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Υπευθυνότητα και αμεσότητα
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Αμεσότητα στην εκτέλεση των καθηκόντων του
  • Εργατικότητα, υπευθυνότητα, και συνέπεια
Παροχές
  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερό ωράριο εργασίας
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυναμικό Εργασιακό Περιβάλλον με Προοπτικές Επαγγελματικής Εξέλιξης

Οι άνδρες υποψήφιοι που πληρούν τα παραπάνω κριτήρια μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους.
Περιστέρι
πριν 10 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία