Για εργοδότες
Οδηγός - αποθηκάριος
Company logo - click to visit company page
16-50
Διαφημιστικές Υπηρεσίες, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Σχετικά με την εταιρεία:

Η Epaphy είναι μία πιστοποιημένη Great Place To Work εταιρεία και ηγέτης στο below-the-line marketing. Εξειδικευόμαστε στην δημιουργία concepts, την διοργάνωση events και τον σχεδιασμό εντυπωσιακών εκθεσιακών περιπτέρων και διαφημιστικών υλικών για σημεία πώλησης.

Θέση: Οδηγός-Αποθηκάριος

Αρμοδιότητες:

  • Μεταφορά και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Διαχείριση αποθήκης
  • Εγκατάσταση και απεγκατάσταση διαφημιστικών κατασκευών
  • Τοποθέτηση διαφημιστικών banners και αυτοκόλλητων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Δίπλωμα οδήγησης (Β' κατηγορίας)
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Ικανότητα συνεργασίας σε ομαδικό περιβάλλον
  • Δεξιότητες οργάνωσης και επικοινωνίας

Τι προσφέρουμε:

Προσφέρεται ικανοποιητικός μισθός (30% επιπλέον του βασικού), ιδιωτική ασφάλιση υγείας, εταιρικό κινητό και ευχαριστο εργασιακό περιβάλλον.

Αιγάλεω