Για εργοδότες
ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ,ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ

Η εταιρία HELL GREECE LTD με έδρα στον Ασπρόπυργο , αναζητά :

Αποθηκάριο/Υπάλληλο Αποθήκης

Περιγραφή θέσης:

· Συσκευασία και παλετοποίηση παραγγελιών

· Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων

· Διενέργεια εσωτερικών απογραφών

· Πραγματοποίηση εργασιών καθαριότητας αποθήκης

· Εφαρμογή και τήρηση κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας

Απαραίτητα προσόντα:

· Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή σε περιβάλλον αποθήκης

· Ομαδική εργασία και οργανωτικές δεξιότητες

· Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

· Γνώση χειρισμού ηλεκτρικού παλετοφόρου(Θα εκτιμηθεί η γνώση χειρισμού κλαρκ.)

. Εμπειρια σε περιβαλλον αποθήκης Picking

.Άδεια οδήγησης Β

Η εταιρεία προσφέρει:

· Άριστο εργασιακό περιβάλλον

· Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης

· Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών και ανταμοιβών

· Συμμετοχή σε ομαδικό ασφαλιστήριο συμβόλαιο

· Σύμβαση αορίστου χρόνου

· Πλήρης Απασχόληση

Σε όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί πλήρης εμπιστευτικότητα.

Ασπρόπυργος
πριν ένα μήνα