Για εργοδότες
ΤΜΗΜΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ

Η Αφοί Κομπατσιάρη Α.Ε που κατέχει ηγετική θέση στον χώρο της μαζικής εστίασης, αναζητά άτομο έως 35 ετών για την στελέχωση του τμήματος Ανθρωπίνου Δυναμικού, στις εγκαταστάσεις της στην  Β. Ελλάδα (Θεσσαλονίκη).

Περιγραφή θέσεως και αρμοδιότητες:

Διεκπεραίωση διαδικασιών, οι οποίες θα υλοποιούνται μέσω της πλατφόρμας ΕΡΓΑΝΗ. Ενδεικτικά οι διαδικασίες:

  • Προσλήψεις
  • Υποβολή συμβάσεων
  • Αποχωρήσεις
  • Λήξη συμβάσεων
  • Καταγγελία συμβάσεων
  • Τροποποίηση δήλωσης ωραρίων
  • Υποβολή/ Αλλαγή προγραμμάτων εργασίας
  • Διαχείριση προσωπικού
  • Τροποποίηση δήλωσης αποδοχών
  • Ετήσιοι πίνακες
  • Ετήσιες άδειες
  • Παρακολούθηση θεμάτων εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας
  • Κατάρτιση αναφορών
  • Γνώση προγράμματος υπολογισμού μισθοδοσίας, υποβολή προγραμμάτων, αδειών και ασθενειών ( Scan, Epsilon net κ.α.).
  • Υπολογισμός μισθοδοσίας
  • Σύνταξη/ Δημοσίευση αγγελιών θέσεων εργασίας
  • Αξιολόγηση βιογραφικών
  • Συνεντεύξεις

Απαραίτητα Προσόντα:

Εκπαίδευση και προϋπηρεσία:

  • Πτυχίο ΑΕΙ επιθυμητό
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση απαραίτητη
  • Απαραίτητη Αγγλική γνώση
  • Άριστη γνώση Η/Υ- Office (Outlook, Excel, Word)
  • Δυνατότητα μετακινήσεων εντός και εκτός νομού Θεσ/νίκης
  • Εμπειρία στη διαδικασία συνεντεύξεων απαραίτητη
  • Ικανότητα χειρισμού δεδομένων με εμπιστευτικότητα

Παροχές:

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρη απασχόληση
  • Εξαιρετικό πακέτο αμοιβής και παροχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητα εξέλιξης
Θεσσαλονίκη
πριν 11 μέρες