Για εργοδότες
Κωδ:REF:HH/FB3
Bartender
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή

Ο Όμιλος H Hotels Collection Hatzilazarou Group ένας από τους κορυφαίους & συνεχώς αναπτυσσόμενους ομίλους στην Ελλάδα, με παρουσία 31 χρόνων στον κλάδο της φιλοξενίας, προσφέρει νέες θέσεις εργασίας για τα ξενοδοχεία του στη Nότια Ρόδο, για τη θερινή σεζόν 2024.

Bartender

Περιοχή: Νότια Ρόδος

Τύπος Απασχόλησης: Πλήρης / Εποχιακή

Ref: HH/FB3

Τι θα συναντήσεις

Οι εργαζόμενοι σε αυτήν τη θέση είναι υπεύθυνοι για την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών του τμήματος, ακολουθώντας τις οδηγίες του Head Bartender, έχοντας πάντα ως στόχο τα υψηλά πρότυπα της εταιρίας.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Λήψη και παράδοση παραγγελιών
  • Παρουσιάζει το μενού και παρέχει λεπτομερείς πληροφορίες όταν του ζητηθεί
  • Παροχή εξαιρετικής υπηρεσίας αναμονής για την εξασφάλιση ικανοποίησης
  • Διατηρεί και παραδίδει το χώρο εργασίας καθαρό και εφοδιασμένο για την επόμενη βάρδια

Απαραίτητα προσόντα & δεξιότητες

  • Εργασιακή εμπειρία, ιδανικά σε περιβάλλον ξενοδοχείου
  • Καλή γνώση αγγλικών ( η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας επιθυμητή)
  • Σπουδές στον τουρισμό αποτελούν επιπλέον προσόν
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Γνώσεις Η/Υ
  • Βασικές γνώσεις στην εφαρμογή συστημάτων διαχείρισης ISO 9001, 14001 & 22000
  • Βασικές γνώσεις Ασφάλειας και Υγιεινής στον χώρο της εργασίας

Στα πλαίσια της παραπάνω θέσης, η εταιρία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & ασφάλιση
  • Διαμονή (για κατοίκους εκτός περιοχής) & Διατροφή
  • Καθημερινή μεταφορά στην εργασία, εφόσον χρειάζεται
  • Διαρκή εκπαίδευση σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο όμιλο
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο όμιλο
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον σε έναν οργανισμό που σέβεται τους ανθρώπους του, το περιβάλλον και τις τοπικές κοινωνίες

Για όλες τις αιτήσεις και τα στοιχεία που θα υποβληθούν θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

H Hotels Collection - Unique hotels in Rhodes

Careers – H Hotels Collection – Rhodes luxury hotels – 5 Star hotels in Rhodes

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Bartender
Νότια Ρόδος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή