Για εργοδότες
Μάγειρας Α και Β
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Κύριες αρμοδιότητες μάγειρα και βοηθού μάγειρα:

Αποτελεσματική υποστήριξη σε συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα, στη λειτουργία της κουζίνας  (ανάλογα με το πόστο: ζεστή κουζίνα, κρύα κουζίνα, ζαχαροπλαστική) ώστε οι πελάτες να απολαμβάνουν την υψηλού γαστρονομική εμπειρία που προφέρει το εστιατόριο.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογη θέση σε εστιατόριο (ζεστή κουζίνα και κρύα κουζίνα ή ζαχαροπλαστείο)
  • Πτυχίο ελληνικής ή ξένης μαγειρικής σχολής
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας, η γνώση μιας δεύτερης γλώσσας θα εκτιμηθεί θετικά
  • Ευχέρεια επικοινωνίας, μεθοδικότητα και ομαδικό πνεύμα στην εργασία
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
  • Διατήρηση υψηλής ποιότητας προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης Διατήρηση υψηλής ποιότητας προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης

Ως μέλος της ομάδας μας, θα έχετε τις εξής παροχές:

  • Σταθερή εργασία
  • Πλήρη απασχόληση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον και υψηλού επιπέδου εργασιακό περιβάλλον
  • Διατροφή (φαγητό προσωπικού) -  διαμονή (αφορά θέση στο εστιατόριο στην Αντίπαρο)
Αντίπαρος