Για εργοδότες
HEAD WAITER
Company logo - click to visit company page
16-50
Τουρισμός / Ξενοδοχεία
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Καθήκοντα

  • Σερβίρισμα ποτών, εδεσμάτων και πιάτων ακολουθώντας τα λειτουργικά πρότυπα του Ομίλου
  • Πολύ καλή γνώση του καταλόγου, με απώτερο σκοπό την καλύτερη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Υποδοχή και καλωσόρισμα του πελάτη με ευγενικό τρόπο
  • Συνεργασία με τις υπόλοιπες ομάδες για την άμεση εξυπηρέτηση των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της αγγλικής
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία
  • Άριστη γνώση τεχνικών service
  • Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσανατολισμένος/η στην εξυπηρέτηση και ικανοποίηση του πελάτη

 Στο πλαίσιο της παραπάνω θέσης, προσφέρουμε:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητες ανάπτυξης μέσα σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή για τους μη διαμένοντες στην περιοχή
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
HEAD WAITER
Μύκονος