Για εργοδότες
Sous Chef & Α' Μάγειρες
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή

Το GRAND BEACH HOTEL MYKONOS ,αναζητά ταλαντούχα άτομα για να στελεχώσει την ομάδα του  κατά τους θερινούς μήνες  και πιο συγκεκριμένα για το εστιατόριο με τις παρακάτω θέσεις εργασίας:

                                                                    Sous Chef &  Α' Μάγειρες

Απαραίτητα προσόντα:

  • Σπουδές στον κλάδο της μαγειρικής τέχνης  θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν.
  • Ανάλογη εμπειρία σε κουζίνα  ξενοδοχειακού περιβάλλοντος θα εκτιμηθεί.
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας θα εκτιμηθεί
  • Ενθουσιασμός, ομαδικότητα,επαγγελματισμόςκαι όρεξη να εξελιχτείτε και να γίνετε μέλος μιας διαρκώς αναπτυσσόμενης ομάδας.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Θα προετοιμάζετε τον χώρο εργασίας σας (mise en place)
  • Θα βεβαιώνετε κάθε στιγμή ότι ο χώρος εργασίας σας είναι σε καλή κατάσταση και καθαρός
  • Θα βεβαιώνετε ότι όλες οι πρώτες ύλες είναι σωστά αποθηκευμένες και ότι  πληρούν τους κανόνες υγιεινής
  • Ικανότητα να ανταποκρίνεστε αποτελεσματικά σε ένα περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς  και να παρέχετε υψηλής ποιότητας υπηρεσίες σε ένα προσεγμένο περιβάλλον.
  • Συνεργασία με την ομάδα της κουζίνας για την επίτευξη των κοινών στόχων.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές βάση προσόντων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Πλήρης Ασφαλιστική Κάλυψη
  • Ευκαιρίες  ανάπτυξης και εξέλιξης στον συγκεκριμένο κλάδο, καθώς πιστεύουμε πραγματικά στην προώθηση ταλέντων μέσα από την επιχείρηση
  • Διαμονή
  • Διατροφή
  • Εποχική εργασία ( Μάιος-Οκτώβριος)
Μύκονος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή