Για εργοδότες
Υπάλληλος Διασφάλισης Ποιότητας
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία EUROLAMP, με δραστηριότητα την εισαγωγή και εμπορεία ηλεκτρολογικού υλικού, ειδών φωτισμού και ηλεκτρικών συσκευών, αναζητά Υπάλληλο Τμήματος Διασφάλισης Ποιότητας.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Συνεργασία με εξωτερικό συνεργάτη για την εφαρμογή και ανανέωση των Συστημάτων Διαχείρισης ISO
  • Επικοινωνία με τους προμηθευτές του εξωτερικού για τη συγκέντρωση των τεχνικών χαρακτηριστικών των προϊόντων
  • Δημιουργία βάσης δεδομένων με πιστοποιητικά, τεχνικές προδιαγραφές, test reports και δηλώσεις συμμόρφωσης (CE) για όλα τα προϊόντα
  • Επικοινωνία με πελάτες για την αποστολή των απαραίτητων πιστοποιητικών σε Ελλάδα και εξωτερικό

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι., επιθυμητό πτυχίο Μηχανικού
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 2-4 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση μηχανογραφικών συστημάτων ERP και MS Office
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και κάτοχος Ι.Χ.

Παροχές

  • Ευκαιρίες Εκπαίδευσης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία
Θεσσαλονίκη
πριν 13 μέρες