Για εργοδότες
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΒΑΡΔΙΑΣ
ΜάνδραΤοποθεσία
Μάνδρα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Ποιοι είμαστε

Η ΣΥΜΕΤΑΛ δραστηριοποιείται στην παραγωγή μίας μεγάλης γκάμας προϊόντων foil αλουμινίου, που χρησιμοποιούνται κυρίως σε λύσεις συσκευασίας για τους κλάδους των τροφίμων, των φαρμακευτικών προϊόντων και της καπνοβιομηχανίας. Με εμπειρία και τεχνογνωσία 40 και πλέον ετών στην έλαση και μεταποίηση foil αλουμινίου, προσφέρει εξατομικευμένες και καινοτόμες λύσεις, υψηλής προστιθέμενης αξίας. Η Symetal έχει έντονα εξαγωγικό προσανατολισμό, με πάνω από το 90% των πωλήσεων να πραγματοποιείται σε περίπου 70 χώρες. Διαθέτει δύο σύγχρονες παραγωγικές μονάδες στα Οινόφυτα Βοιωτίας και στη Μάνδρα Αττικής που ενσωματώνουν τεχνολογία αιχμής. (εταιρικό site: symetal.gr).

Τι αναζητούμε

Στα πλαίσια ανάπτυξης μας αναζητούμε Ηλεκτρολόγο Βάρδιας, για το εργοστάσιο μας στη Μάνδρα Αττικής (εργασία σε τρεις βάρδιες)

Βασικές αρμοδιότητες

  • Υπεύθυνος για την ορθή λειτουργία του ηλεκτρολογικού και ηλεκτρονικού εξοπλισμού των παραγωγικών μηχανών.
  • Επιδιόρθωση βλαβών των παραγωγικών μηχανών με εστίαση στον ηλεκτρολογικό αυτοματισμό.
  • Ηλεκτρολογική συντήρηση εξοπλισμού εργοστασίου.
  • Συμμετοχή στην υλοποίηση νέων έργων.
  • Συμμετοχή στη διαχείριση αποθήκης ανταλλακτικών και υλικών για το τμήμα Ηλεκτρολογικής συντήρησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Τεχνικού Λυκείου ή/και ΙΕΚ με κατεύθυνση Ηλεκτρολογίας.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε βιομηχανικό περιβάλλον και εφαρμογές ηλεκτρολογικού αυτοματισμού.

Απαιτούμενες Δεξιότητες

  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, ομαδικότητα, προσαρμοστικότητα.
  • Ικανότητα επικοινωνίας, συνεργασίας
  • Αναλυτική και δομημένη σκέψη στην αντιμετώπιση προβλημάτων

Παροχές στους εργαζομένους

Η Εταιρία μας παρέχει ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον, στο οποίο ενθαρρύνεται η συνεργασία και η συνεχής εκπαίδευση. Επιπλέον, η ΣΥΜΕΤΑΛ προσφέρει στους εργαζομένους της ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και ευρύ φάσμα παροχών.

Μάνδρα