Για εργοδότες
IT support & Eshop maintenance

Θέλετε να γίνετε μέρος μιας εταιρείας με παράδοση 40 ετών στον χώρο του εμπορίου; Η PSARADELLIS A.E , ένας από τους πρωτοπόρους στον κλάδο των πλακιδίων και ειδών υγιεινής στην Ελλάδα, αναζητά:

  • Άτομο για IT support & Eshop maintenance.

Με μια παρουσία που χαρακτηρίζεται από την αξιοπιστία και την αφοσίωση, η PSARADELLIS διατηρεί την ποιότητα και την ακεραιότητα σε κάθε βήμα του επαγγελματικού της ταξιδιού. Εάν είστε άνθρωπος με πνεύμα ομαδικής εργασίας και επιθυμείτε να ενταχθείτε σε μια εταιρεία που εκτιμά τη σκληρή δουλειά και την αφοσίωση, τότε η θέση του ΙΤ στην PSARADELLIS A.E  είναι για εσάς.

Περιγραφή θέσης – Σύντομη περιγραφή καθηκόντων:

  • Έλεγχος καλής λειτουργίας του e-shop και αναφορά προβλημάτων.
  • Ανέβασμα προιόντων στο e-shop της εταιριας.
  • Διάγνωση και επίλυση απλών και σύνθετων τεχνικών προβλημάτων Η/Υ.
  • Τηλεφωνική και επιτόπου υποστήριξη εγκαταστημένου εξοπλισμού.
  • Εγκατάσταση και παραμετροποίηση νέου εξοπλισμού (PC, Εκτυπωτών).
  • Εξασφάλιση συνεχούς λειτουργίας των συστημάτων των χρηστών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία σε ανάλογη θεση.
  • Πολύ καλή γνώση λειτουργικών συστημάτων Windows 10/11.
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Microsoft Office.
  • Πολύ καλή γνώση υποστήριξης H/W (πχ Printers/PC/Monitors).
  • Kαλή γνώση Αγγλικών.
  • Γνώσεις χειρισμού site και social media.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών , Μηνιαίος μισθός – ασφάλιση.
  • Προοπτική εξέλιξης και ανάπτυξης .
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.
Αθήνα
πριν 10 μέρες