Για εργοδότες
Κωδ:KMAD007
Art Director

Αυτό το άτομο θα συνεργαστεί με μέλη του τμήματος δημιουργικού, εξυπηρέτησης πελατών και σχεδιασμού για να αναπτύξει ιδέες και δημιουργικές προτάσεις.

Στόχος είναι να επιτύχουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα των έργων μας τόσο οπτικά όσο καιουσιαστικά για να ανταποκριθεί στις προσδοκίες των πελατών και να οδηγήσει τη βιώσιμη ανάπτυξή μας.

Οι αρμοδιότητες του περιλαμβάνουν να :

Συλλάβετε και εφαρμόστε έννοιες, κατευθυντήριες γραμμές και στρατηγικές σε διάφορα δημιουργικά έργα

Συνεργαστείτε με στελέχη λογαριασμού για να αποκτήσετε γνώσεις των απαιτήσεων των πελατών

Συμμετέχετε σε συνεδρίες καταιγισμού ιδεών/δημιουργικών για τη δημιουργία ιδεών

Σχεδιάστε μοναδικά και καλοφτιαγμένα υλικά που καλύπτουν τις ανάγκες των πελατών καθώς και τις δικές μας, σε όλους τους κλάδους εντός προθεσμίες

Απαιτούμενα προσόντα:

Πτυχίο διαφήμισης, καλών τεχνών, σχεδίου ή

σχετικό πεδίο Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρία σε σχετικό ρόλο σε περιβάλλον γραφείου

Πρακτική εμπειρία στη δημιουργική διαδικασία, το μάρκετινγκ, την επικοινωνιακή καμπάνια, τη γραφιστική και την ανάπτυξη επωνυμίας

Άριστη γνώση λογισμικού όπως Photoshop, Illustrator, InDesign Adobe Premiere κ.λπ.

Ικανότητες δημόσιας ομιλίας & παρουσίασης σε Ελληνικά & Αγγλικά Digital Savvy

Ικανότητα συνεργασίας και αποτελεσματικής επικοινωνίας με διάφορες ομάδες και προσωπικότητες

Η εταιρεία προσφέρει ένα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & παροχών, μεγάλες ευκαιρίες για επαγγελματική εξέλιξη, μέσα σε ένα συναρπαστικό, φρέσκο ​​και συνεργατικό περιβάλλον εργασίας.

Αθήνα
πριν 11 μέρες