Σύμβουλος Υποστήριξης Εφαρμογών Λογιστικού Γραφείου (Δυνατότητα Τηλεργασίας)
Company logo - click to visit company page
501-2000
Υπηρεσίες Λογισμικού και Πληροφορικής

O όμιλος EpsilonNet Α.Ε., o μεγαλύτερος Όμιλος Business Software στην Ελλάδα και η No. 1 εταιρία με το καλύτερο εργασιακό περιβάλλον στην Τεχνολογία για το 2023, αναζητά για τη στελέχωση του τμήματος Υποστήριξης, Σύμβουλο Υποστήριξης Εφαρμογών Λογιστικού Γραφείου!

Αρμοδιότητες:

Ο ρόλος του Συμβούλου Υποστήριξης Εφαρμογών Λογιστικού Γραφείου είναι η διαχείριση και εξυπηρέτηση αιτημάτων που αφορούν στη χρήση των εφαρμογών της Epsilon Net για τα Λογιστικά Γραφεία και τα Λογιστήρια εταιριών. Ο μεγαλύτερος όγκος των αιτημάτων εξυπηρετούνται τόσο τηλεφωνικά, όσο μέσω livechat και των social media, αξιοποιώντας όλα τα σύγχρονα εργαλεία της σύγχρονης εποχής, διασφαλίζοντας ταυτόχρονα την άρτια εξυπηρέτηση και εκπαίδευση των πελατών μας.

 Η καθημερινότητα του τμήματος μας είναι γεμάτη προκλήσεις, γνώση και συνεργασία. Στόχος μας είναι οι πελάτες μας να απολαμβάνουν πάντα τη βέλτιστη εμπειρία εξυπηρέτησης και παράλληλα όλοι οι άνθρωποι της ομάδας μας να προοδεύουν και να απολαμβάνουν την εργασία τους. Αυτό αποδεικνύεται από τις συνεχείς βραβεύσεις του Τμήματος, όπως, μεταξύ άλλων, διάκριση για την Ποιοτική Εξυπηρέτηση Πελατών αλλά και Καλύτερου Εργασιακού Περιβάλλοντος, αντίστοιχα.

Ο ρόλος αποτελεί την αφετηρία μιας λαμπρής πορείας ενδοτμηματικά, ενδοεταιρικά και ενδοομιλικά, καθώς προσφέρει πληθώρα γνώσεων και ευκαιριών για εξέλιξη και πρόοδο!

Αν λοιπόν, είσαι φιλόδοξος, έχεις άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πελατοκεντρική αντίληψη, διαθέτεις ομαδικό πνεύμα και κριτική σκέψη, τότε στείλε μας την αίτησή σου για να αποκτήσεις την εμπειρία της επικοινωνίας με τους καλύτερους εκπροσώπους του Λογιστικού κλάδου και να γίνεις μέλος της ομάδας μας!

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσία σε λογιστικό γραφείο/ λογιστήριο εταιρίας

  • Γενικές γνώσεις λογιστικής, φορολογίας εισοδήματος και εργατικής νομοθεσίας

  • Ευχέρεια στο γραπτό και προφορικό λόγο

  • Πολύ καλή γνώση MS Office

H εταιρεία προσφέρει:

  • Πολυβραβευμένο Εργασιακό Περιβάλλον (10 Best Workplaces Hellas, 4 Best Workplaces Europe, 2 Best Workplaces™ for Women, 1 Best Workplace in Technology).
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

  • Διαρκείς εκπαιδεύσεις και σημαντικές προοπτικές εξέλιξης

  • Ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση

  • Ψυχολογική γραμμή υποστήριξης

  • Διαδικτυακά μαθήματα γυμναστικής

  • Δωρεάν συμμετοχή στα εκπαιδευτικά προγράμματα του Epsilon Training και Epsilοn College

  • Υβριδικό μοντέλο εργασίας

Θεσσαλονίκη
πριν 11 μέρες