Σύμβουλος Υποστήριξης Εφαρμογών Λογιστικού Γραφείου (Δυνατότητα Τηλεργασίας)
Company logo - click to visit company page
501-2000
Υπηρεσίες Λογισμικού και Πληροφορικής

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και εξυπηρέτηση αιτημάτων που αφορούν στη χρήση των εφαρμογών του ομίλου

  • Έξυπηρέτηση μέσω διαφορετικών καναλιών (τηλεφωνο, livechat, τα social media)

  • Διατήρηση βάσης δεδομένων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσία σε λογιστικό γραφείο/ λογιστήριο εταιρίας

  • Γενικές γνώσεις λογιστικής, φορολογίας εισοδήματος και εργατικής νομοθεσίας

  • Ευχέρεια στο γραπτό και προφορικό λόγο

  • Πολύ καλή γνώση MS Office

Επιθυμητά προσόντα:

  • Εμπειρία στη χρήση εφαρμογών της Epsilon ΝΕΤ ή της Data Communication

H εταιρεία προσφέρει:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

  • Ιδιωτική ασφάλιση

  • Συνεχείς Εκπαιδεύσεις

  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης

  • Δωρεάν συμμετοχή στα εκπαιδευτικά προγράμματα του Epsilon Training και Epsilon College

  •  Υβριδικό μοντέλο εργασίας

Θεσσαλονίκη
πριν ένα μήνα